O mnie

Anna-sawczuk-doradca-biznes-malych-firm-rozpoczyniania-dzialalnosci-gospodarczej-

Witaj!

Nazywam się Ania Sawczuk (mów mi, proszę, po imieniu). Od 1998 tworzę strony internetowe, które przyciągają klientów (1-5 miejsca w Google) i zmieniają odwiedzających stronę w kupujących.

Tu możesz zobaczyć portfolio.

Mam swoje sposoby na to, by profesjonalna strona internetowa stała się Twoim najbardziej efektywnym pracownikiem – handlowcem pozyskującym nowych klientów.

Jeśli chcesz mieć sprzedającą stronę internetową, skontaktuj się ze mną.

Pozdrawiam Cię serdecznie życząc dobrego dnia –

anna sawczuk-doradca-bizensu-przedsiebiorczoscia

16 myśli nt. „O mnie

 1. Aniu,wszystkiego najlepszego w dniu imienin! Nie znasz mnie, ale czytam wszystkie Twoje porady dot. biznesu i dobrze na tym wychodzę, bo zmieniam firmę na coraz lepszą. Obroty w ciągu ostatnich 3 miesięcy wzrosły ponad dwukrotnie, także dzięki Twoim poradom.
  A więc jeszcze raz życzę zdrowia do pisania tekstów i inspirowania mnie do dalszego zarabianie pieniędzy przy coraz mniejszym wysiłku. Pozdrawiam Konrad.

 2. Interesujące, gdyż ja również postanowiłem, choć w inny sposób, pomóc małym i średnim firmom w lepszym działaniu. Te firmy są solą tej ziemi, ale mało kto im pomaga a instytucje państwowe nawet je tępią. Będąc w posiadaniu wiedzy wspartej własnym doświadczeniem oferuję ją bezpłatnie, gdyż uważam, że wiedza powinna być za darmo a płacić należy za ewentualną pomoc w jej wdrożeniu.
  Gratuluję podejścia i pozdrawiam,
  Wojtek

 3. Dziękuję Aniu!!
  Twoje rady okazały się dla mnie bardzo pomocne. Jestem na początku swojej drogi w biznesie i cieszę się, że trafiłem właśnie na Ciebie. Czekam na kolejne Twoje materiały :)
  Pozdrawiam,
  Jarek

 4. Witaj Aniu,
  Chciałabym Ci raz jeszcze serdecznie podziękować za pomoc, naukę i towarzyszenie mi podczas załatwiania spraw fundrisingowych. Wbrew pozorom (ADHD) uważnie słuchałam Twoich rad i wiele mi one dały.
  Tymczasem szczęśliwie udało mi się załatwić dla nas bezpłatny nocleg
  Mam nadzieję, że jeszcze będziesz miała do mnie ociupinę cierpliwości i będziemy mogły pogadać. :o)
  Serdeczności,
  Ania

 5. Twój zawód jest stanowczo niedoceniany. Tylko tobie Aniu zmieniłam pracę po 10 latach i jestem Ci za to dozgonnie wdzięczna.. Już byłam chora od zajęć, które mi się wydawało z początku, ze będą fajne. Na studia idzie się stanowczo bez żadnego rozeznania, wiem to nie tylko po sobie. Warto iść do doradcy, który po pierwsze ma doświadczenie, a po drugie testy, a po trzecie porozmawia i doradzi bezstronnie. Aniu, nie wiem, czy mnie pamiętasz, bo to było ze 2 lata temu, spotkałyśmy sie na szkoleniu z odnajdywania własnej pasji w Gdańsku. Od 2 lat robię to, co lubię (grafika, ale dość specyficzna i nie w agencji reklamowej). Wcale nie mniej zarabiam, niż niby po moim prestiżowym kierunku. A różnice widzę już po wstawaniu: z radością lecę do pracy! Przychodzę i nie jestem zmęczona! Jak dla mnie to bardzo dużo, szczególnie że już nie mam 20 lat i jakość i sposób pracy jest dla mnie bardzo ważna. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam. Edyta

 6. Witam Serdecznie
  Blog znalazłem przypadkiem i już widzę, że mogę uzupełnić wiele biznesowego doświadczenia. Z pewnością to nie ostatni mój komentarz.

 7. WITAM !!!

  CZĘSTO JEST TAKŻE TAK , CHOĆ RÓŻNIE TO BYWA ŻE LUDZIE ZARABJAJĄ NA SWOIM HOBBY ,PASJI -NP.FOTOGRAFIA, TURYSTYKA ,PODRÓŻE, MUZYKA , W PSZYPADKU KOBIET -MODA I URODA , GOTOWANIE , CZASAMI WYDAWAŁO BY SIE PROSTĘ POMYSŁY, ZAINTERESOWANIA MOGĄ NAM OWOCOWAĆ.

 8. Witam.
  Fajnie że znalazłem taką stronkę, z której naprawdę dużo można się dowiedzieć. Pracuję ale cały czas myślę o założeniu czegoś swojego. Mam pomysł, tak banalny i prosty że głowa mała. Prosty to nie znaczy, że mało trzeba pracy w niego włożyć. Z moich obserwacji i przy pomocy dobrych dusz powinien wypalić. Więc do dzieła.
  A tak przy okazji Wszystkiego najlepszego z okazji imienin Aniu.
  Pozdrawiam serdecznie.

 9. Pingback: Pierwsza strona internetowa (I). Kompleks profesjonalizmu | Marketing Małej Firmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *