Strona internetowa dla nieruchomości

Jak sprzedać mieszkanie, dom, działkę?

sprzedam-nieruchomosci-dom-mieszkanie-strona-www-internetowa-ogloszenia-pozycjonowanie

Jesli chcesz sprzedac swój dom lub mieszkanie, a takze działkę
to co robisz?
Szukasz kogos, kto ją kupi :-)

W rodzinie bliższej i dalszej to właśnie ja zajmuję się wyszukiwaniem i sprzedażą (w zależności od potrzeb rodzinnych) nieruchomości, glównie domów, działek i mieszkań.

Tak się złożyło, że niedawno sprzedałam  mieszkanie. Zajęło mi to dobre pół roku, mimo że zrobiłam wszystko, co było można:

 • odnowiłam, przeprowadziłam mały remont
 • pięknie wysprzątałam i zrobiłam zdjęcia
 • wrzuciłam na popularne portale ogłoszeniowe
 • nawiązałam współpracę z agencjami nieruchomości
 • wywiesiłam ogłoszenia na słupach i baner w oknie
 • odbierałam telefony, jeździłam i pokazywałam mieszkanie

i tak przez 1/2 roku. Kryzys, powiesz –-ale ja chciałam jak najszybciej sprzedać!

Powiem Ci, co zadziałało w moim przypadku.

 • Na pewno NIE agencje nieruchomości – nie zrobiły NIC, poza podesłaniem mi około 5%  oglądających. Kupca w końcu znalazłam sama (a raczej on mnie znalazł), ale gdybym miała zapłacić agencji, to bym się pytała:  Za co?
 • Popularne strony z ogłoszeniami nieruchomości generowały ruch – około 50% klientów umawiało się  i oglądało. Było kilku poważnych kandydatów, ale nic z tego nie wyszło.
 • Ogłoszenia prywatne na słupach, baner w oknie – przychodziło niewiele osób, a kartki były często zrywane.

Zadziałała strona internetowa!

TAK! Zrobiłam stronę internetową,  na której odpowiadałam na najczęstsze pytania. Na stronie był opis nieruchomości, cena, odpowiednio upiększone wnętrza mieszkania. Dodałam też wiadomości, które mogły zainteresować kupującego:

 • czy jest cicho i zielono
 • jaki jest widok z okna
 • jaki jest dojazd do centrum
 • czy w pobliżu jest przedszkole i szkoła, sklep, przychodnia, plac zabaw dla dzieci
 • jacy  sąsiedzi mieszkają obok
 • i kilka bonusów wpływajacych na chęć obejrzenia akurat tej nieruchomości, np. że jest darmowy  parking :-)

Podobna stronę możesz obejrzeć tutaj (tę wykonałam dla mojej klientki)

Wskazówki do wykorzystania przez Ciebie przy sprzedaży mieszkania, domu, działki?

SPOSÓB WG MNIE NAJSKUTECZNIEJSZY to AUTOPROMOCJA. Najbardziej znalezieniem kupca na Twoja nieruchomość jesteś zainteresowany TY – więc sam wykonaj całą pracę. Zainwestuj w stronę internetową, na której ta nieruchomość będzie odpowiednio zaprezentowana. Jeśli cenisz sój czas, zrobię ją za Ciebie.

I do tej strony niech prowadzą linki z Twoich ogłoszeń, które będą przez Ciebie (lub przeze mnie) wrzucane na portale z nieruchomościami.

Zobaczysz, to działa! Twoja strona będzie odwiedzana nie tylko przez osoby korzystajace z portali ogłoszeniowych – wiele osób przyjdzie na Twoją stronę z wyszukiwarki Google, wpisując np. „kawalerkę sprzedam warszawa centrum”

Naprawdę warto zainwestować w stronę internetową, gdy chcesz sprzedać mieszkanie, dom czy działkę, bo szybciej znajdziesz kupca za odpowiednia cenę i…to się po prostu opłaca!

Anna Sawczuk – projektowanie firmowych stron internetowych

pomoc-pozycjonowanie-firma-profesjonalna-doradca-biznesu-marketing-internetowytworzenie-stron-internetowych-pomoc-marketing-internetowy-wwwpisanie-artykulow-copywriting-na-strone-www-internetowa-blogpozycjonowanie=strony-www-internetowej-google-firmowa-marketing
media-spolecznosciowe-facebook-prowadzenie-funpage-unternetowy-marketingmarketing-internetowy-stron-www-pozycjonowanie-goolge-pierwsze-miejsce-wysokostala-wspolpraca-biznesowa-pozycjonowanie-marketing-internetowypomoc-pozycjonowanie-firma-profesjonalna-doradca-biznesu-marketing-internetowy

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *