Strona pozyskująca klientów z Internetu (i nie tylko)

Pochwalę się, a co tam :-)

tworzenie-skutecznych-stron-internetowych-www-profesjonalnych-informatyk

Strona odziezhotelowa.pl powstała miesiąc temu. Jam to, nie chwaląc się sprawiła!

Po pierwszych 2 tygodniach była już na 1 stronie wyników w Google. Zadanie było co prawda ułatwione, bo ta branża, a raczej wąska nisza, ma ogólnie słabe pozycjonowanie.

Ale efekt jest, i właśnie z tego jestem taka zadowolona.

No, bo miło słyszeć od właścicielki, pani Agnieszki, słowa:

Aniu, muszę Ci podziękować! Na stronę wchodzi około 50 osób dziennie, z tego mam około 2-3 telefonów codziennie. I te rozmowy telefoniczne to są raczej już pytania od osób przekonanych, zainteresowanych, którzy ustalają szczegóły i  i składają zamówienia. a do tego dochodzą zapytania przez stronę i bezpośrednie maile! Naprawdę, dzięki Tobie firma odżyła na nowo.

Takie pozyskiwanie klientów przez Internet jest możliwe nie tylko dzięki stronie firmowej (właściwie to blog firmowy), pozycjonowaniu czy grafice, ale przede wszystkim dzięki zautomatyzowaniu niektórych czynności i systemowi budowania relacji z klientami. Działa, jak widać, świetnie!

PS. Tego, co jest w takie stronie budującej relacje z klientem, nie widać na zewnątrz, ale to właśnie ten ukryty mechanizm jest najważniejszy. Jeśli też chcesz mieć stronę pozyskująca dla Ciebie klientów z Internetu i co najważniejsze, mechanizm schowany za nią – skontaktuj się ze mną.

pomoc-pozycjonowanie-firma-profesjonalna-doradca-biznesu-marketing-internetowytworzenie-stron-internetowych-pomoc-marketing-internetowy-wwwpisanie-artykulow-copywriting-na-strone-www-internetowa-blogpozycjonowanie=strony-www-internetowej-google-firmowa-marketing
media-spolecznosciowe-facebook-prowadzenie-funpage-unternetowy-marketingmarketing-internetowy-stron-www-pozycjonowanie-goolge-pierwsze-miejsce-wysokostala-wspolpraca-biznesowa-pozycjonowanie-marketing-internetowypomoc-pozycjonowanie-firma-profesjonalna-doradca-biznesu-marketing-internetowy

 

2 myśli nt. „Strona pozyskująca klientów z Internetu (i nie tylko)

  1. Pingback: Strona pozyskująca klientów z Internetu (i nie tylko) | Rozwój małej firmy krok po kroku

  2. firmę prowadzę od 20 lat z różnym skutkiem.Anie znalazłam w internecie 2 miesiące temu i cud się zdarzył.Od tego czasu śpię spokojnie.Stworzyła mi stronę internetowa która naprawdę działa!!!!!.Nie muszę się martwić o klientów,oni sami piszą dzwonią i są zainteresowani moja ofertą.Po miesiącu czasu,miałam 3 zamówienie zrealizowane i zapłacone!!!.Polecam każdemu usługi Ani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *