E-marketing dla małej firmy

Porady twórcy stron internetowych:

Firmę poprowadzić samemu jest trudno,

jak-zdobyc-klienta-przez-Internet-strony-internetowe-tworzenie-pozycjonowanie-www-informatykto każdy wie. Natomiast nie każdy wie, jak sobie ułatwić życie i mieć dodatkowego pracownika, pracującego bez wytchnienia przez 24 godziny na dobę na korzyść Twojej firmy. Możesz mu oddelegować:

  • robienie badań rynku,
  • pozyskiwanie klientów,
  • zbieranie danych  teraźniejszych klientów i przyszłych klientów
  • zbieranie wywiadów,
  • informowanie o ofercie
  • przekonywanie do zakupu
  • kontakt po sprzedaży

i na pewno inne zadania, które w tej chwili nie przychodzą mi do głowy.

Tym pracownikiem, który działa przez Internet, jest Twój system pozyskiwania klientów i zmieniania osób niezdecydowanych w kupujące. Jak działa, możesz przekonać się oglądając film o Automatycznym Pozyskiwaniu Klientów.

I właśnie taki system (w wersji dla początkujących) budowaliśmy na szkoleniu „e-marketing”, o którym piszę na stronie Szkolenie Warszawa. Jeśli spełniasz kryteria rekrutacji, to zapraszam – nie ma co czekać, aż samo się zrobi.

pomoc-pozycjonowanie-firma-profesjonalna-doradca-biznesu-marketing-internetowytworzenie-stron-internetowych-pomoc-marketing-internetowy-wwwpisanie-artykulow-copywriting-na-strone-www-internetowa-blogpozycjonowanie=strony-www-internetowej-google-firmowa-marketing
media-spolecznosciowe-facebook-prowadzenie-funpage-unternetowy-marketingmarketing-internetowy-stron-www-pozycjonowanie-goolge-pierwsze-miejsce-wysokostala-wspolpraca-biznesowa-pozycjonowanie-marketing-internetowypomoc-pozycjonowanie-firma-profesjonalna-doradca-biznesu-marketing-internetowy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *